Ігровий ноутбук Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R2EE (NH.U1HEX.006)
Артикул NH.U1HEX.006
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
Бренд  Acer
Короткі характеристики  AMD Ryzen 5 240 до 5GHz, AMD Radeon 760M, 16'' Full HD+ 180Hz, RAM 16GB, SSD 512GB, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB, без ОС, Shale Black
Діагональ екрану  16" (1920x1200) WUXGA