Ігровий ноутбук Acer Predator Triton 14 AI PT14-52T-93UH (NH.U22EX.001)
Артикул NH.U22EX.001
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
Бренд  Acer
Короткі характеристики  Intel Core 9 288V до 5.1 ГГц, 14-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 2.8K, 32 ГБ, SSD 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5070 8 ГБ, Free DOS, чорний
Діагональ екрану  14"
Роздільна здатність  2880x1800
Тип екрану  OLED
Частота оновлення екрану  120 Гц
Процесор  Восьмиядерний Intel Core Ultra 9288V (3.3 - 5.1 ГГц)