Артикул NX.JNBEP.004
В наявності
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
Бренд  Acer
Діагональ екрану  14"
Роздільна здатність  1920x1200
Тип екрану  OLED
Процесор  8-ядерний Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц)
Обсяг оперативної пам`яті  32 ГБ
Обсяг SSD  1 ТБ
Тип оперативної пам`яті  LPDDR5X
Інтегрована відеокарта  Intel Arc Graphics 140V