Ноутбук ASUS Zenbook S 14 UX5406SA-PV037W (90NB14F2-M00950)
Артикул 90NB14F2-M00950
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
Бренд  Asus
Короткі характеристики  Intel Core Ultra 5 226V до 4.5 GHz, 14'', OLED, RAM 16 GB, SSD 512 GB, Intel Arc 130V, ОС Windows 11 Home, колір Scandinavian White
Діагональ екрану  14" (2880x1800)
Роздільна здатність  2880x1800
Тип екрану  OLED
Частота оновлення екрану  120 Гц
Процесор  Восьмиядерний Intel Core Ultra 5 226V (2.1 - 4.5 ГГц)
Покоління процесора Intel  15-е Lunar Lake
Обсяг оперативної пам`яті  16 ГБ
Обсяг SSD  512 ГБ
Тип оперативної пам`яті  LPDDR5X
Тип відеокарти  Інтегрована
Інтегрована відеокарта  Intel Arc Graphics 130V