Ноутбук Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 (83CX0014RM)
Артикул 83CX0014RM
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Характеристики
Бренд  Lenovo
Короткі характеристики  Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, Intel Arc 140V, Win 11 Home, Tidal Teal
Діагональ екрану  14"
Частота оновлення екрану  120 Гц
Процесор  Восьмиядерний Intel Core Ultra 7 258V (2.2 - 4.8 ГГц)
Покоління процесора Intel  15-е Arrow Lake
Обсяг оперативної пам`яті  32 ГБ
Обсяг SSD  1 ТБ
Тип оперативної пам`яті  LPDDR5X
Тип відеокарти  Інтегрована
Інтегрована відеокарта  Intel Arc 140V